Vitajte na stránkach spoločnosti Plan.it, s.r.o.

Našu spoločnosť tvorí tím ambicióznych projektových manažérov, softvérových architektov a skúsených programátorov. Zameriavame sa na tvorbu procesných softvérových nástrojov, ktoré uľahčujú prácu zamestnancom na všetkých  úrovniach riadenia projektov. Po procesnej stránke využívame naše znalosti a skúsenosti z riadenia projektov medzinárodne uznávanými metodikami, akou je napríklad metodika PRINCE2.

Našou ambíciou je šetriť našim zákazníkom čas, zdroje a zefektívniť riadenie projektov na všetkých úrovniach. Ponúknuť im nástroj, ktorý odbremení zbytočnú administratívnu a komunikačnú záťaž a umožní im sústrediť sa na samotné riadenie projektu so všetkými potrebnými informáciami k dispozícii na kliknutie myšou.

Skúsení projektoví manažéri sú predpokladom dobre nastavených firemných  procesov. Tie naše fungujú ako švajčiarske hodinky.

Naši analytici a architekti si dávajú záležať na podrobných technických špecifikáciách. Riešime tak problémy skôr ako sa objavia.

Programátori sú tými umelcami, ktorí celému dielu vytvoria reálny rozmer. V našom ateliéri tvoríme moderné umelecké diela.

Aj v programovaní je potrebný pohľad oboch pohlaví. Naše programátorky dávajú dielam rozdielny pohľad na praktickosť mnohej funkcionality.

Keďže dámy sú precíznejšie v mnohých ohľadoch, sú taktiež ideálnymi testerkami. Hľadanie bugov je ich záľubou.

Bez obchodníkov a vedenia by nebolo čo predávať. Vás ešte neoslovili? Je to len otázka času.

tommyKto sme